Deltager - Jenteweekend 2018

Jenteweekend 2018

JENTEWEEKEND 2018 

4 - 6 Mai 2018


Info, instruktører og foredragsholdere Jenteweekend 2018:  https://www.facebook.com/Jenteweekend 


INFO: 

Weekenden der du og dine venninner får kvalitets tid sammen.
Velkommen alle jenter/damer i alle aldersgrupper.


Dette er et arrangement der du/dere deltar på de aktiviteter dere selv velger.  Alle aktiviteter/treningstimer er tilrettelagt slik at alle kan delta, uavhengig av alder og fysisk form.

En weekend for og med jenter, sosialt samvær, shopping god mat/drikke, spa/velvære senter, attraktive foredrag, aktivitet, treningstimer og tid med din(e) beste venninne(r).


PROGRAM (preliminært) 

JENTEWEEKEND 4-6 MAI 2018

FREDAG              13.00 – 20.00                  Innregistrering deltagere                                                      Arrangør                                      

FREDAG              13.00 – 21.00                  Velvære senter åpent                                                                                                                        

FREDAG              16.00 – 16.50                  Fightfit, Mudo sirkeltrening                                                Stig Lyshaug                                  

FREDAG              17.00 – 17.50                  Løpetrening/teknikk                                                             Fride Johansen                             

FREDAG              17.00 – 17.50                  Movement Exploration                                                         Linn Gjerstad                                       

FREDAG              18.00 – 19.00                  Bungee /strikk trening  (26 pers)                                      Lars Rune Haslestad                   

FREDAG              18.00 – 18.50                  Foredrag: En sterkere utgave av deg selv.                    Anne-Lise Sjøli                           

FREDAG              18.00 – 18.50                   Zamba                                                                                         Jenny Gjerløw

FREDAG              19.00 – 19.50                  Boksing sirkeltrening (max 30 pers)                               Carina Kristiansen                      

FREDAG              19.00 – 19.50                  Pop Yoga                                                                                     Birgitta Strobel                                     

FREDAG              20.30 – 22.00                  Middag                                                                                         Hotellet                                         

FREDAG              22.00                                Velkommen info                                                                        Arrangør                                        

FREDAG              22.30                                Sosialt på hotellet (mingle)                                                                                                           

LØRDAG             08.00 – 11.00                  Innregistrering deltagere                                                      Arrangør                                       

LØRDAG             07.00 – 21.00                  Velværesenter åpent                                                                                                                     

LØRDAG             07.00 – 08.45                  Frokost                                                                                         Hotellet                                          

LØRDAG             09.00 – 09.50                  Boksing sirkeltrening (max 30 pers)                               Carina Kristiansen              

LØRDAG             09.00 – 09.50                  Rumpe/mage/lår                                                                     Anette/Kristin    

LØRDAG             09.00 - 09.50                   Dans , med Eva Katrine                                                         Eva Katrine Thomsen                          

LØRDAG             10.00 – 11.00                  Løpeteknikk/hurtighetstrening                                         Quincy Douglas                       

LØRDAG             10.00 – 10.50                  Foredrag: Basic ernæring/kosthold                                 Fride Johansen                             

LØRDAG             10.00 – 10.50                  3D trening                                                                                    Monika Thoresen                      

LØRDAG             11.15 – 12.15                  Svømming trening/instruksjon                                          Anne-Lise Sjøli                             

LØRDAG             11.15 – 12.15                  Kickboksing på puter (max 40 personer)                        Mette Solli                                     

LØRDAG             11.15 – 12.15                  Yoga                                                                                                Jenny Gjerløw                            

LØRDAG             13.00 – 14.00                  Lunsj                                                                                                Hotellet                                        

LØRDAG             14.30 – 15.30                  Bungee /strikk trening  (max 26 pers)                                Lars Rune Haslestad                 

LØRDAG             14.30 – 15.30                  Soma Move                                                                                    Eva Kathrine Thomsen                

LØRDAG             15.45 – 16.45                  HIT intervall/kroppsvekt                                                          Madeleine Daleng                       

LØRDAG             15.45 – 16.45                  Foredrag: Sann og ærlig                                                            Thomas Johansen                     

LØRDAG             15.45 – 16.45                  3D trening                                                                                         Monika Thoresen                       

LØRDAG             17.00 – 17.45                  Kickboksing på puter (max 40 personer)                             Mette Solli                                    

LØRDAG             17.00 – 17.45                  Zumba                                                                                                Anette/Kristin                                

LØRDAG             18.00 – 18.45                  Kickboksing på puter (max 40 personer)                             Mette Solli                                 

LØRDAG             18.00 – 18.45                  Dynamisk flyt                                                                                 Thomas Johansen                       

LØRDAG             18.00 – 18.45                  Foredrag: Karrière/mamma/kone/venninne                    Madeleine Daleng                         

LØRDAG             19.00 – 19.45                  Plyomind - fokus på plyometriks og motivasjon            Johanna Grønneberg                  

LØRDAG             20.30 – 22.00                  Middag                                                                                               Hotellet                                          

LØRDAG             22.10                                Info fra arrangør                                                                              Arrangør                                         

LØRDAG             22.20                                Stand-Up show                                                                                Johanna Grønneberg                   

LØRDAG             23.00                                Sosialt på hotellet (mingle)                                                                                                                    

SØNDAG            08.00 – 10.00                  Brunsj                                                                                                 Hotellet                                           

SØNDAG            07.00 – 21.00                  Velvære senter åpent                                                                                                                                

SØNDAG            09.30 – 10.30                  Styrke og kondisjon (ute)                                                           Benedicte Messel                       

SØNDAG            09.30 – 10.30                  Myk Yoga                                                                                           Thomas Johansen                    

SØNDAG            11.00 – 14.00                  Trenings seminar, selvforsvar og treningsøkt                   Aristo Manzouri                           


PRISER:

PK1 kr  2990.-

Inklusive overnatting fredag - søndag i dobbeltrom på Scandic Lillehammer hotell.  (2 pers pr rom)

Frokost lørdag og søndag, lunsj lørdag (buffet) og middag fredag og lørdag (buffet).

Deltagelse ved alle aktiviteter, treningstimer og foredrag ved arrangementet. 

Tilgang til velvære senter ved Scandic Lillehammer hotell. 


PK 2 kr 2200.-

Inklusive frokost lørdag og søndag, lunsj lørdag (buffet) og middag fredag og lørdag (buffet).

Deltagelse ved alle aktiviteter, treningstimer og foredrag ved arrangementet. 

Tilgang til velvære senter ved Scandic Lillehammer hotell. 


PK 3 kr 3990.-

Inklusive overnatting fredag - søndag i enkeltrom på Scandic Lillehammer hotell.  

Frokost lørdag og søndag, lunsj lørdag (buffet) og middag fredag og lørdag (buffet).

Deltagelse ved alle aktiviteter, treningstimer og foredrag ved arrangementet. 

Tilgang til velvære senter ved Scandic Lillehammer hotell.


PK 4 kr 1400.-

Deltagelse ved alle aktiviteter, treningstimer og foredrag ved arrangementet. 



mvh

Arrangør Jenteweekend 2018

 

Registreringsskjema

Fornavn
 *
Etternavn
 *
E-postadresse
Klasse/kategori
 *
Mobil