Hvordan vi jobber

Teamwork makes the dream work! Vi jobber tett sammen for å kunne levere den beste løsningen til våre arrangører og deltagere. Markedsfører eller tekniker - vår viktigste oppgave er service. Sammen med våre kunder utvikler vi morgendagens løsninger for påmelding og betaling.

Visjon

Vi forenkler hverdagen for arrangør og deltager!

Hvem vi er

Med kontorer i Norge, England og India, har vi siden 2002 levert løsninger for påmelding og betaling til våre kunder.

Bilde av Frode Lervik, Administrerende Direktør
Frode Lervik
Administrerende Direktør
frode@deltager.no
+47 911 39 865
Bilde av Thomas Aas, Markedssjef
Thomas Aas
Markedssjef
thomas.aas@deltager.no
+47 419 09 001
Bilde av Birgitte Bernås, Markedskoordinator
Birgitte Bernås
Markedskoordinator
birgitte@deltager.no
+47 930 84 119
Rita Rybakova, Support / Backoffice
Rita Rybakova
Support / Backoffice
support@deltager.no
+47 23 27 35 01
Bilde av Bjørnar Pedersen, Tech Lead / Senior Utvikler
Bjørnar Pedersen
Tech Lead / Senior Utvikler
Bilde av Robert ryan, Senior Utvikler
Robert Ryan
Senior utvikler
Bilde av Shivashankar Nataraju, Utvikler
Shivashankar Nataraju
Utvikler
Bilde av Yuriy Timoshenkov, Team lead
Yuriy Timoshenkov
Team lead
Bilde av Dmitry Korenevskyi, QA Engineer
Dmitry Korenevskyi
QA Engineer
Bilde av Vsevolod, Frontend Developer
Vsevolod
Frontend Developer
Bilde av Shine Kunhum Veetil, Utvikler
Shine Kunhum Veetil
Utvikler
Bilde av Dinesh Babu, Utvikler
Dinesh Babu
Utvikler
Bilde av Roger Birchenough, Business Development Manager
Roger Birchenough
Business Development Manager
roger@participant.co.uk
+44 07538 030 761
Bilde av Anthony Walker, Director of Sport
Anthony Walker
Director of Sport
anthony@participant.co.uk
+44 07930 146202
Bilde av Matthew Coxhead, Customer Relations Executive
Matthew Coxhead
Customer Relations Executive
matthew@participant.co.uk
Bilde av Jamie Kingston, Customer Relations Executive
Jamie Kingston
Customer Relations Executive
jamie@participant.co.uk
Ulike deler av påmeldingsløsningen vist på Mac og Iphone

Finn ut av hva vi kan tilby.

Et trygt og enkelt påmeldingssystem som ivaretar behovene til de fleste arrangører og deltagere.