Deltager

Hvordan vi jobber

Teamwork makes the dream work! Vi jobber tett sammen for å kunne levere den beste løsningen til våre arrangører og deltagere. Markedsfører eller tekniker - vår viktigste oppgave er service. Sammen med våre kunder utvikler vi morgendagens løsninger for påmelding og betaling.

Visjon

Vi forenkler hverdagen for arrangør og deltager!

Hvem vi er

Med kontorer i Norge, England og India, har vi siden 2002 levert løsninger for påmelding og betaling til våre kunder.

Frode Lervik
Administrerende Direktør
frode@deltager.no
+47 911 39 865
Thomas Aas
Markedssjef
thomas.aas@deltager.no
+47 419 09 001
Birgitte Bernås
Markedskoordinator
birgitte@deltager.no
+47 930 84 119
Rita Rybakova
Support / Backoffice
support@deltager.no
+47 23 27 35 01
Bjørnar Pedersen
Tech Lead / Senior Utvikler
Robert Ryan
Senior utvikler
Shivashankar Nataraju
Utvikler
Yuriy Timoshenkov
Team lead
Dmitry Korenevskyi
QA Engineer
Vsevolod
Frontend Developer
Shine Kunhum Veetil
Utvikler
Dinesh Babu
Utvikler
Roger Birchenough
Business Development Manager
roger@participant.co.uk
+44 07538 030 761
Anthony Walker
Director of Sport
anthony@participant.co.uk
+44 07930 146202
Matthew Coxhead
Customer Relations Executive
matthew@participant.co.uk
Jamie Kingston
Customer Relations Executive
jamie@participant.co.uk
Ulike deler av påmeldingsløsningen vist på Mac og Iphone

Finn ut av hva vi kan tilby.

Et trygt og enkelt påmeldingssystem som ivaretar behovene til de fleste arrangører og deltagere.