LILLOMARKA SKIKLUBB OG HØYBRÅTEN OG STOVNER SKIGRUPPE INVITERER GUTTER OG JENTER MELLOM 10 OG 15 ÅR TIL MULTISPORTUKE 2015.
Årets multisportsuke avvikles i uke 33 fra mandag 10. august – fredag 14. august ved Apalløkka skole og idrettshall. Motiverte instruktører tar barna med på varierte og spennende økter på rulleski/køyter, sykkel, orientering, skyting, kanopadling, elghufs, multisports-konkurranse m.m. Vi har noe utstyr til utlån, gi beskjed ved påmelding
Vi starter hver morgen kl. 09.00, Det blir servert lunsj mellom øktene. Aktivitetene avsluttes kl. 16.00.
Prisen pr. deltaker er kr. 1500,- som betales ved påmelding. På grunn av logistikk og instruktører er det satt et tak på 200 deltakere.
Skulle dere ha spørsmål vedrørende Multisportsuka er det bare å ta kontakt. Følg også med på vår hjemmeside http://www.multisportsuka.no/ for løpende informasjon.
Med vennlig hilsen
Lillomarka skiklubb Høybråten og Stovner IL
Gudbrand Bakke (95872800) Jan Erik Moe (990 92 341)