Bergen kommune, Idrett
Postboks 7700
5020 Bergen


Klubb/arrangementDatoPåmeldingsfrist
TWINTIPkurs vinteren 2016  
ALPINTkurs vinteren 2016  
TELEMARKkurs 2016  
SNOWBOARDkurs vinteren 2017  
ALPINTkurs vinteren 2017  
TWINTIP/Freestylekurs vinteren 2017  
Skibuss Eikedalen  
SNOWBOARDkurs vinteren 2018  
TWINTIP/Freestylekurs vinteren 2018  
Skibuss Eikedalen  
Skibuss Eikedalen  
SNOWBOARDkurs vinteren 2019  
ALPINTkurs vinteren 2019  
TWINTIP/Freestylekurs vinteren 2019  
Skibuss Eikedalen  
SNOWBOARDkurs vinteren 2020  
ALPINTkurs vinteren 2020  
TWINTIP/Freestylekurs vinteren 2020  
Skibuss Eikedalen  
Bursdag Fysak Slettebakken
Åsane aerobic høst 202003.12.2020
Skatehall Slettebakken 14.Sept. - 27.Sept14.09.202027.09.2020
Dansesal Melkeplassen 14.sep - 27.sep14.09.202027.09.2020
Hopperom og parkoursal Melkeplassen 14.sep- 27.sep14.09.202027.09.2020
Sparkesykkel Kurs på Fysak Slettebakken03.10.202004.10.2020
MOVE IT - Høstferien 202005.10.202018.09.2020
Sjøsportuken 202005.10.202030.09.2020
Breakdance i Vikinghallen04.10.2020
Sportsleir i Vikinghallen04.10.2020
Skatecamp høstferien 202005.10.202004.10.2020
Kajakkpadling i Tømmervågen05.10.202006.10.2020
Kurs i frisbeegolf
BMX Kurs på Fysak Slettebakken10.10.202009.10.2020
SUP kurs i Nipedalen11.10.202010.10.2020